2020-11-18

Semilac – marka, którą kochają kobiety!

Semilac to w głównej mierze produkty do pielęgnacji paznokci. Te znane są wszystkim klientkom salonów kosmetycznych oraz tym, które samodzielnie dbają o urodę swoich paznokci. Ale marka w swoim portfelu posiada również szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz makijażu.

Historia marki

Semilac to niepodważalnie synonim piękna i jakości! Marka swoje początki odnotowuje na lata dziewięćdziesiąte, kiedy to małżeństwo, Tomasz oraz Sylwia Gołębiewscy, postanowiło wypełnić pewną pustkę na rynku. On był wówczas właścicielem multibrandowej hurtowni kosmetycznej, ona – znaną stylistką paznokci i międzynarodową mistrzynią Nail Art. Obydwoje chcieli stworzyć miejsce, gdzie kształciliby się profesjonaliści w dziedzinie sztuki paznokcia.

Początkowo powstałe Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr szybko przekształcono w Akademię Semilac. Ta działała tak prężnie, że przerosła nawet najśmielsze wyobrażenia założycieli. Na potrzeby Akademii utworzono linię profesjonalnych kosmetyków hybrydowych do paznokci – Diamond Cosmetics. Dynamiczny rozwój firmy i chęć wejścia na rynki globalne spowodowały zmianę nazwy na Semilac. Dzisiaj kosmetyki spod tej marki dostępne są w 35 krajach świata, a ich lista stale rośnie.

Semilac – przepis na sukces

Państwo Gołębiewscy przepisu na sukces dopatrują się w niestandardowym podejściu i autorskich pomysłach. Nie obawiają się przekraczać granic i wytyczać nowych ścieżek. Śmiało kreują coraz to nowe światowe trendy i wyznaczają modowe kierunki. Misją marki jest brak naśladownictwa i pozostawanie autorytetem dla konkurencji.

Spółka Nesperta doskonale wie, że największy potencjał drzemie w klientach oraz kontrahentach biznesowych, dlatego chętnie wysłuchuje ich rad oraz wdraża w życie propozycje. Szybka reakcja na potrzeby oraz problemy pozwoliła firmie dojść na sam szczyt.

Produkty docenione przez ekspertów i klientów

Semilac to przede wszystkim profesjonalne produkty do manicure oraz pedicure. Badanie pokazują, że lakiery hybrydowe spod tego brandu to najchętniej wybierane kosmetyki w swojej kategorii w Polsce. Pokochały je również kobiety z 35 krajów znajdujących się na aż 5 kontynentach. A kolory lakierów hybrydowych Semilac to niezrównane arcydzieła, które otwierają drzwi do nieograniczonych możliwości wyrażenia siebie poprzez stylizację paznokci. Paleta kolorów Semilac jest bogata i różnorodna, obejmując intensywne odcienie, delikatne pastele oraz eleganckie neutralne tonacje. Dzięki wyjątkowej formule lakierów hybrydowych Semilac, kolory utrzymują się na paznokciach przez długi czas, zachowując intensywność i blask, co sprawia, że każda stylizacja staje się wyjątkowa i trwała. Bez względu na okazję czy nastrój, lakier hybrydowy Semilac z pewnością dostarczy niezapomnianego doświadczenia kolorowego piękna na długości Twoich paznokci. Dodatkowo marka proponuje rozwiązania dla pełnej pielęgnacji paznokci. Znajdziemy tutaj więc: żele, oliwki, preparaty, akcesoria, płyny oraz narzędzia do manicure oraz pedicure.

Światowa marka oferuje także najwyższej jakości trwałe kosmetyki kolorowe. Wśród nich nie może zabraknąć: matowych pomadek do ust, biżuteryjnych cieni do powiek w kremie, pudrów, korektorów oraz różów.

Marka to również Akademia Semilac. W tym miejscu spotykają się miłośnicy pięknego, profesjonalnego i perfekcyjnie wykonanego manicure. Waga wysokiej jakości świadczonych usług i używanych produktów stanowią tutaj wartość pierwszorzędną.

Zobacz także